Sygnalizatory brań

 • Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor czerwony.

  0 out of 5

  777 000 034 Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor czerwony. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów wędkarskich, pozwoliło nam na stworzenie wyjątkowego produktu. Wykonany z najlepszej jakości materiałów ( polikarbonat , polipropylen , drut nierdzewny , magnes neodymowy , itp. ) produkt spełni wszystkie państwa oczekiwania. Naciąg linki może być w każdej chwili skorygowany ,w przypadku zmieniających się warunków atmosferycznych , dzięki zastosowaniu ciężarka z blokadą o wadze 25 g i ramienia o długości aż 28 cm! Przez zastosowanie magnesu neodymowego sygnalizator potrafi utrzymać żyłkę o grubości od 0,08 mm do 2mm! Oznacza to, że bedzie pasował do każdej żyłki lub plecionki używanej w metodzie gruntowej. Regulacja odbywa się za pomocą przesunięcia ciężarka po ramieniu, które zmienia naciąg linki. Posuw linki w magnetycznym sygnalizatorze odbywa się płynnie i bez tarcia, dzięki zastosowaniu dwóch kulek (jedna wykonana z magnesu neodymowego). To rozwiązanie znakomicie się sprawdza przy zacinaniu ryby , ponieważ kulki nie mając ostrych krawędzi , nie narażają linki na zerwanie lub uszkodzenie.

  19.00 
 • Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor granatowy.

  0 out of 5

  777 000 035 Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor granatowy. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów wędkarskich, pozwoliło nam na stworzenie wyjątkowego produktu. Wykonany z najlepszej jakości materiałów ( polikarbonat , polipropylen , drut nierdzewny , magnes neodymowy , itp. ) produkt spełni wszystkie państwa ocz777ekiwania. Naciąg linki może być w każdej chwili skorygowany ,w przypadku zmieniających się warunków atmosferycznych , dzięki zastosowaniu ciężarka z blokadą o wadze 25 g i ramienia o długości aż 28 cm! Przez zastosowanie magnesu neodymowego sygnalizator potrafi utrzymać żyłkę o grubości od 0,08 mm do 2mm! Oznacza to, że bedzie pasował do każdej żyłki lub plecionki używanej w metodzie gruntowej. Regulacja odbywa się za pomocą przesunięcia ciężarka po ramieniu, które zmienia naciąg linki. Posuw linki w magnetycznym sygnalizatorze odbywa się płynnie i bez tarcia, dzięki zastosowaniu dwóch kulek (jedna wykonana z magnesu neodymowego). To rozwiązanie znakomicie się sprawdza przy zacinaniu ryby , ponieważ kulki nie mając ostrych krawędzi , nie narażają linki na zerwanie lub uszkodzenie.

  19.00 
 • Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor zielony.

  0 out of 5

  777 000 033 Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor zielony. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów wędkarskich, pozwoliło nam na stworzenie wyjątkowego produktu. Wykonany z najlepszej jakości materiałów ( polikarbonat , polipropylen , drut nierdzewny , magnes neodymowy , itp. ) produkt spełni wszystkie państwa oczekiwania. Naciąg linki może być w każdej chwili skorygowany ,w przypadku zmieniających się warunków atmosferycznych , dzięki zastosowaniu ciężarka z blokadą o wadze 25 g i ramienia o długości aż 28 cm! Przez zastosowanie magnesu neodymowego sygnalizator potrafi utrzymać żyłkę o grubości od 0,08 mm do 2mm! Oznacza to, że bedzie pasował do każdej żyłki lub plecionki używanej w metodzie gruntowej. Regulacja odbywa się za pomocą przesunięcia ciężarka po ramieniu, które zmienia naciąg linki. Posuw linki w magnetycznym sygnalizatorze odbywa się płynnie i bez tarcia, dzięki zastosowaniu dwóch kulek (jedna wykonana z magnesu neodymowego). To rozwiązanie znakomicie się sprawdza przy zacinaniu ryby , ponieważ kulki nie mając ostrych krawędzi , nie narażają linki na zerwanie lub uszkodzenie.

  19.00 
 • Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor żółty.

  0 out of 5

  777 000 036 Sygnalizator brań z kulkami magnetycznymi. Kolor żółty. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów wędkarskich, pozwoliło nam na stworzenie wyjątkowego produktu. Wykonany z najlepszej jakości materiałów ( polikarbonat , polipropylen , drut nierdzewny , magnes neodymowy , itp. ) produkt spełni wszystkie państwa oczekiwania. Naciąg linki może być w każdej chwili skorygowany ,w przypadku zmieniających się warunków atmosferycznych , dzięki zastosowaniu ciężarka z blokadą o wadze 25 g i ramienia o długości aż 28 cm! Przez zastosowanie magnesu neodymowego sygnalizator potrafi utrzymać żyłkę o grubości od 0,08 mm do 2mm! Oznacza to, że bedzie pasował do każdej żyłki lub plecionki używanej w metodzie gruntowej. Regulacja odbywa się za pomocą przesunięcia ciężarka po ramieniu, które zmienia naciąg linki. Posuw linki w magnetycznym sygnalizatorze odbywa się płynnie i bez tarcia, dzięki zastosowaniu dwóch kulek (jedna wykonana z magnesu neodymowego). To rozwiązanie znakomicie się sprawdza przy zacinaniu ryby , ponieważ kulki nie mając ostrych krawędzi , nie narażają linki na zerwanie lub uszkodzenie.

  19.00