Przezroczysty

 • Zaczep do żyłki wklejka 1,25mm (5szt).

  0 out of 5

  777 000 028 Zaczep do żyłki wklejka. Wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu. Przekrój 1,25mm. Zaczepy przeznaczone są do mocowania żyłki do uklejówek oraz wszelkich zestawów spławikowych – wędzisk typu Pole lub nasadowych. Łatwy w montażu, Złączka wklejona na szczytówkę naszej wędki umożliwia szybki i łatwy sposób zakładania czy też zmiany zestawu , na który łowimy. Mocujemy je do szczytówki za pomocą kropelki kleju.Zaczep posiada bezbarwną , ruchomą część, którą nasuwamy po założeniu żyłki. 5 sztuk w opakowaniu.

  5.00 
 • Zaczep do żyłki wklejka 1,5mm (5szt).

  0 out of 5

  777 000 029 Zaczep do żyłki wklejka. Wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu. Przekrój 1,5mm. Zaczepy przeznaczone są do mocowania żyłki do uklejówek oraz wszelkich zestawów spławikowych – wędzisk typu Pole lub nasadowych. Łatwy w montażu, Złączka wklejona na szczytówkę naszej wędki umożliwia szybki i łatwy sposób zakładania czy też zmiany zestawu , na który łowimy. Mocujemy je do szczytówki za pomocą kropelki kleju.Zaczep posiada bezbarwną , ruchomą część, którą nasuwamy po założeniu żyłki. 5 sztuk w opakowaniu.

  5.00 
 • Zaczep do żyłki wklejka 1,8mm (5szt).

  0 out of 5

  777 000 030 Zaczep do żyłki wklejka.Wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu. Przekrój 1,8mm. Zaczepy przeznaczone są do mocowania żyłki do uklejówek oraz wszelkich zestawów spławikowych – wędzisk typu Pole lub nasadowych. Łatwy w montażu, Złączka wklejona na szczytówkę naszej wędki umożliwia szybki i łatwy sposób zakładania czy też zmiany zestawu , na który łowimy. Mocujemy je do szczytówki za pomocą kropelki kleju.Zaczep posiada bezbarwną , ruchomą część, którą nasuwamy po założeniu żyłki. 5 sztuk w opakowaniu.

  5.00 
 • Zaczep do żyłki wklejka 1mm (5 szt).

  0 out of 5

  777 000 027 Zaczep do żyłki wklejka. Wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu. Przekrój 1mm. Zaczepy przeznaczone są do mocowania żyłki do uklejówek oraz wszelkich zestawów spławikowych – wędzisk typu Pole lub nasadowych. Łatwy w montażu, Złączka wklejona na szczytówkę naszej wędki umożliwia szybki i łatwy sposób zakładania czy też zmiany zestawu , na który łowimy. Mocujemy je do szczytówki za pomocą kropelki kleju. Zaczep posiada bezbarwną , ruchomą część, którą nasuwamy po założeniu żyłki. 5 sztuk w opakowaniu.

  5.00 
 • Zaczep do żyłki wklejka 2,0mm (5szt).

  0 out of 5

  777 000 031 Zaczep do żyłki wklejka. Wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu. Przekrój 2,0mm. Zaczepy przeznaczone są do mocowania żyłki do uklejówek oraz wszelkich zestawów spławikowych – wędzisk typu Pole lub nasadowych. Łatwy w montażu, Złączka wklejona na szczytówkę naszej wędki umożliwia szybki i łatwy sposób zakładania czy też zmiany zestawu , na który łowimy. Mocujemy je do szczytówki za pomocą kropelki kleju.Zaczep posiada bezbarwną , ruchomą część, którą nasuwamy po założeniu żyłki. 5 sztuk w opakowaniu.

  5.00 
 • Zaczep do żyłki wklejka 2,3mm (5szt).

  0 out of 5

  777 000 032 Zaczep do żyłki wklejka. Wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu. Przekrój 2,3mm. Zaczepy przeznaczone są do mocowania żyłki do uklejówek oraz wszelkich zestawów spławikowych – wędzisk typu Pole lub nasadowych. Łatwy w montażu, Złączka wklejona na szczytówkę naszej wędki umożliwia szybki i łatwy sposób zakładania czy też zmiany zestawu , na który łowimy. Mocujemy je do szczytówki za pomocą kropelki kleju.Zaczep posiada bezbarwną , ruchomą część, którą nasuwamy po założeniu żyłki. 5 sztuk w opakowaniu.

   

  5.00