Z obciążeniem zielona

 • Sprężyna z obciążeniem zielona 100gr.

  0 out of 5

  777 000 078 Sprężyna z obciążeniem zielona 100gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy. Warto dodać , że ze względu na swój ciężar 100gr , sprężyna może być z powodzeniem używana na rzece , w miejscach, gdzie jest silny prąd wody.

  7.00 
 • Sprężyna z obciążeniem zielona 120gr.

  0 out of 5

  777 000 079 Sprężyna z obciążeniem zielona 120gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy. Warto dodać , że ze względu na swój ciężar 120gr , sprężyna może być z powodzeniem używana na rzece , w miejscach, gdzie jest silny prąd wody.

   

   

  7.00 
 • Sprężyna z obciążeniem zielona 20gr.

  0 out of 5

  777 000 072 Sprężyna z obciążeniem zielona 20gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy.

  4.00 
 • Sprężyna z obciążeniem zielona 30gr.

  0 out of 5

  777 000 073 Sprężyna z obciążeniem zielona 30gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy.

  5.00 
 • Sprężyna z obciążeniem zielona 40gr.

  0 out of 5

  777 000 074 Sprężyna z obciążeniem zielona 40gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy.

  5.00 
 • Sprężyna z obciążeniem zielona 50gr.

  0 out of 5

  777 000 075 Sprężyna z obciążeniem zielona 50gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy.

  6.00 
 • Sprężyna z obciążeniem zielona 60gr.

  0 out of 5

  777 000 076 Sprężyna z obciążeniem zielona 60gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy.

  6.00 
 • Sprężyna z obciążeniem zielona 80gr.

  0 out of 5

  777 000 077 Sprężyna z obciążeniem zielona 80gr. Zaletą naszej sprężyny jest asymetryczny kształt ciężarka , dzięki któremu wiemy jak zestaw ustawi się w wodzie . Haczyk wbijamy w nałożoną zanętę po przeciwnej stronie wybrzuszenia ciężarka. Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemno zielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , będzie wyglądał jak nowy. Warto dodać , że ze względu na swój ciężar 80gr , sprężyna może być z powodzeniem używana na rzece , w miejscach, gdzie jest silny prąd wody.

  7.00