Na rzekę

 • Sprężyna zanętowa na rzekę 100 gr. Nowość na rynku!!!

  0 out of 5

  777 600 003 Sprężyna zanętowa na rzekę 100 gr. Nowość na rynku!!!Profesjonalna sprężyna zanętowa z dociążeniem zewnętrznym. Umieszczony na zewnątrz pokryty wypustkami ciężarek doskonale sprawuje się w rzece , nie dając się porwać nurtowi. Sprężyna umieszczona wewnątrz bardzo dobrze utrzymuje zanętę , przedłużając jej działanie . Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemnozielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , nasz produkt będzie wyglądał jak nowy.

  8.00 
 • Sprężyna zanętowa na rzekę 60 gr. Nowość na rynku!!!

  0 out of 5

  777 600 001 Sprężyna zanętowa na rzekę 60 gr. Nowość na rynku!!!Profesjonalna sprężyna zanętowa z dociążeniem zewnętrznym. Umieszczony na zewnątrz pokryty wypustkami ciężarek doskonale sprawuje się w rzece , nie dając się porwać nurtowi. Sprężyna umieszczona wewnątrz bardzo dobrze utrzymuje zanętę , przedłużając jej działanie . Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemnozielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , nasz produkt będzie wyglądał jak nowy.

  8.00 
 • Sprężyna zanętowa na rzekę 80 gr. Nowość na rynku!!!

  0 out of 5

  777 600 002 Sprężyna zanętowa na rzekę 80 gr. Nowość na rynku!!! Profesjonalna sprężyna zanętowa z dociążeniem zewnętrznym. Umieszczony na zewnątrz pokryty wypustkami ciężarek doskonale sprawuje się w rzece , nie dając się porwać nurtowi. Sprężyna umieszczona wewnątrz bardzo dobrze utrzymuje zanętę , przedłużając jej działanie . Zarówno sprężyna jak i ciężarek pokryty jest farbą proszkową w kolorze ciemnozielonym. Takie wykonanie zestawu gwarantuje , że nie tylko po kilku użyciach , ale i po kilku sezonach , nasz produkt będzie wyglądał jak nowy.

  8.00